Sosyal Ağlarımız:

Göktürk Group Harita Mühendislik İnşaat Otomotiv San Ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Göktürk Group, mimarlık ve mühendislik hizmetleri veren bir grup firması olarak insan hayatına değer katmak için; insanın yapıya değil de yapının insana hizmet etmesi gerektiğini düşünen inovatif, esnek ve işlevsel çözümler sağlamak üzere çalışmalarını şekillendirmiş ve bu yönde faaliyetlerini başlatmış bir firmadır.

Göktürk Group bünyesinde Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık disiplinlerini bulundurması neticesinde tüm projelerimizde koordinasyon üst düzey olmaktadır. Bu sayede zaman ve maliyetten tasarruf ederek çalışmalarımızı en kısa sürede ve kaliteden ödün vermeden işverenlerimize sunmaktayız. Mimarın estetikliği inşaat mühendisliğinin işlevselliği ve harita mühendisliğinin hatasız uygulamasıyla kusursuzu yakalamak için her gün bir adım daha ötesine Göktürk Group olarak emin adımlarla yol almaktayız.

Endüstri 4.0’ın getirdiği yenilikleri faaliyet alanlarımız için uygulamak üzere yaptığımız tüm faaliyetlerin dijital ikizlerini oluşturarak maliyet ve süreçten tasarruf etmek için işverenlerimize bunun gibi opsiyonlarımızı sunuyoruz. Son teknoloji donanımlar kullanarak insan gücünü minimalize ederek insandan kaynaklanan hataları indirgiyoruz. Gerekli görüldüğü durumda yüksek prezisyon sağlamak için otonom sistemler tasarlıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaları kaydederek bu çalışmaları yeni başlayacağımız veya devam eden çalışmaları geliştirmek olası tüm durumların analizini önceden kestirerek oluşabilecek tüm hataların önüne geçiyoruz. Çalışmalarımızı bir bulut aracılığıyla üretimin başlangıcından sonuna kadar takip ederek kontrol sağlıyoruz.

Dünya genelinde hizmet veren yenilikçi, sürdürülebilir, güven ve dayanışma içinde etik anlayışımız ve ilkelerimizle insanlığa değer kazandırmak en büyük hedefimizdir. Yüksek kalite uygun maliyet ile müşterilerimizin ihtiyacına uygunluk sağlayan hizmetleri sağlamayı kendimize görev olarak biliriz. Bunu sağlayabilmek için uzman bir kadro ve arkasında bulunan değerlerimizle hedefe kitlenmiş ve güçlü bir irade ile yolsuzlukla mücadele eden, insan haklarını korumak ve çalışma standartlarını yüksek tutarak çevre ile barış halinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

 
 
Göktürk Harita
Mesut ERYILMAZ
 
 
 
 
 
Göktürk Harita
Sinem ERYILMAZ
 
 
 
Göktürk Harita
Ahmet DURMUŞ
Göktürk Harita
Ergün İLHAN
 
 
Göktürk Harita
Emre AŞÇI
 
 
 
Göktürk Harita
İrfan AKYOL
Göktürk Harita
Mutlu ERTÜRK
Göktürk Harita
Şeref Ali SAYAR
Göktürk Harita
Onur KESKİN
 
 
Göktürk Harita
Yakup ULUSOY
 
 
 
Göktürk Harita
Emirhan DESTİRECİ
Göktürk Harita
Hasan TAŞ
Göktürk Harita
Necdet AYDIN
Göktürk Harita
Adem Veli KOÇ